05421227163

Siverek Aliminyum ürünleri

Siverek Anahtarcı Siverek Anahtarcı Siverek Çilingir

 

 

Çınar  Alüminyum 2015 yılında Siverek'te kurulmuştur. Merkezi Siverek ilçesinde bulunan  firmamız, alüminyum aksesuar satış ve montajı yapmaktadır. Çınar Alüminyum, Siverek ilçesindeki en çok ürün çeşitliliğine sahip aliminyum firmasıdır. . Tamamı kendi sermayesi ile kurulan ve bugüne kadar ülkesinde alüminyum aksesuar üretim teknolojisi alanında gerçekleştirilen en büyük yatırımlardan biri olarak nitelendirilen küpeşte ve korkuluk sistem aksesuarlarının üretimi konusunda sürekli yatırım yaparak; modern makine parkuru sayesinde en yüksek adette ürün üretebilme özelliğine sahip ender firmalardan biridir. Firmamız alüminyum aksesuar üretiminin yanı sıra, Alüminyum profil satışı, Alüminyum ve PVC işleme makinelerinin satış bayiliğini de yapmaktadır. Bugün alüminyum aksesuar üretiminde en yüksek kapasitelere ulaşmış olan Çınar Alüminyum Türkiye’nin her noktasına aralıksız ürünlerinin satışını yapmaktadır

Çınar Çilingir ve Aliminyum olarak 2015 Yılından itibaren alüminyum korkuluk sistemleri bağlantı elemanları tasarımı ,dizaynı ve üretimi konusunda satış pörtföyümüzü geliştirdik. . Firmamız Kurulduğu günden itibaren her geçen gün sahip olduğu bilgi ve birikimini kullanarak gerek ürün yelpazesini gerekse üretim teknolojisine paralel olarak kapasitesini sürekli artırarak siverek halkımıza en iyi hizmeti vermek için çalışmaktadır

Ürünler, tüm üretim sürecinde gereken kalite kontrol aşamalarından geçerler. Ürün ve hizmet kalitesini en yüksek seviyede tutmak temel hedeflerimizdendir.

 

Firmamız, korkuluk sektörüne uzun yıllar boyunca sağladığı ürün ve hizmetlerle sektörde bir güven abidesi haline gelmiştir.

Değerli Müşterilerimiz,

Kaliteli üretim ve üstün hizmet anlayışı ile siz değerli müşterilerimizin beklentilerini en üst düzeyde memnuniyete çevirmek için aralıksız çalışmaktayız. Sizlerden aldığımız bu güçle bugün sektörünün lider kuruluşları arasında olan Çalışkan Alüminyum yatırımlarına aralıksız devam ederek en kaliteli ürünleri sunmayı hedef edinmiştir.  

ÇINAR  ALÜMİNYUM kaliteli ürün ve hizmet ile Türkiye Alüminyum sektörünün aksesuar üretiminde güvence simgesidir...

 

Bize 0532 748 3272 nolu telefondan her zaman ulaşabilirsiniz

Okunma 9761 defa
Siverek Çilingir

ÇINAR ÇİLİNGİR -Şehmus ÇINAR
Adres: Ayvanat Mh. 2. sk. no:8/A
Siverek/Şanlıurfa

www.siverekcilingir.com

ADRESİMİZ

ÇINAR ÇİLİNGİR - Şehmus ÇINAR
0544 184 34 64
Ayvanat Mh. 2. sk. no:8/A
Siverek/Şanlıurfa